Залиште свій відгук про нашу продукцію!

Для нас це дуже важливо.

8 Comments
 1. Наталья

  Магазин в Броварах закрывается раньше 19.00 и невозможно попасть после работы. При таком графике о каких продажах может идти речь?

 2. Степан

  А продукція у Вас гарна!!!! Дякую, завжди у магазині#10 скупляюсь.

 3. Валентин

  Очень качественная колбаса. Одна из лучших марок в нашем регионе. Надеюсь качество будет оставаться на высоте и в дальнейшем

 4. Станіслав

  Дякуємо за смачну продукцію,моя сім”я дуже її полюбляє а особливо реберця!

 5. Олекандр

  Дякуємо за смачну продукцію! Але вражає антисанітарія в Вашому магазині в Каневі. А саме; дротики з цінниками (і близько нестерильні) вколоті прямісінько в готові продукти (ковбаси, рулети, сосиски і т.п. Таким чином заражається готова продукція, На зауваження продавці відповідають: “А що нам робити?” Думаю, Вам неважко виправити цю прикру помилку. Олександр.

 6. Олекандр

  Дякуємо за смачну продукцію. Але обурює порушення санітарних правил в магазині в місті Канів. А саме: Цінники на дротиках (нестерильні) встромлені прямо в готову продукцію (варені, напівкопчені ковбаси, сосиски і т. п). Думаю Вам нескладно це виправити.

 7. Олеся

  В магазині Кагарлик завжди купую вашу продукцію. Мені подобається всі товари але уже в котрий раз купую фарш він по-перше що одна вода по друге уже має запах несвіжості.Хоча ваші продавці переконують що він такий є і прийшов такий.Чому раніше з пів року тому купувала був без води і не воняв.
  За такої ціни купувати воду? Прийміть міри щодо цієї продукції.

 8. Люда

  Дуже смачна продукція,дуже часто відвідую магазин в Кагарлику-особлива подяка продавцям Лєні,Наді,Віті за гарне обслуговування!!!

Залишити відгук

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

очистити формуВідправити